Bun venit in Iclanzel

ANUNT!

16 martie 2017

Comuna ICLANZEL” anunta publicul interesat asupra depunerii solicitarii de emitere a acordului de mediu pentru proiectul „Canalizare menajera si statie de epurare in satele Iclanzel, Madaraseni, Iclandu Mare si Capusu de Cimpie, comuna Iclanzel, jud. Mures”, propus a fi amplasat in satele Iclanzel, Madaraseni, Iclandu Mare si Capusu de Cimpie, comuna Iclanzel, jud. Mures. Informatiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul A.P.M. Mures Tirgu-Mures, strada Podeni nr. 10, in zilele de luni-joi, intre orele 9:00-14:00 si vineri intre orele 9:00-12:00. Observatiile publicului se primesc zilnic la sediul A.P.M. Mures Tirgu-Mures, strada Podeni nr. 10.

Last modified: 16 ianuarie 2018

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *